Ano, to by mi pomohlo, hlavne vypadnut z Bratislavy... Vsak skoro sa to aj podarilo, ale moja dovolenka v Prahe sa zrusila, lepsie povedane bola zrusena, sama sa nezrusila. A To som sa ako ***** na to tesil, leb v Prahe som v zivote nebol (teraz neratam iba prejazd Prahou, lebo to je hovno oproti 5-dnovej dovolenke), a nakoniec s toho hovno bolo. Do PI**!!! Ani nevies ako ma to sere. Ale za to DPB ani mesto Bratislava nemoze, takze im nemam v tejto veci co vycitat. Ale sere ma to, strasne. *****!!! Ked si na to spomeniem!!!!
Nuz vyhecovali ste ma, tak som sa vybral obzriet to: Co sa zastavky na Sturovej tyka, je na nej oznacnik s piktogramom elektricky, ale aj tabulka 'OBCASNA'. Navyse tam nie je miesto na terciky liniek a zatial tam nie je ani nazov zastavky.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
fobust
Ano, mas pravdu. Hanbim sa za formu, ktorou som to napisal. Ale za obsahom si stojim. Gramatiku prosim odignoruj. Viac sa docitas inde, vsak vies kde.