Reakcia na: Peon #210802:
"Záväzné posúdenie časovej platnosti cestovného lístka vychádza z časových údajov uvedených v cestovnom poriadku." (PP IDS BK, B.3.12.)Cize ak ides bez prestupu, nadalej plati ze ak spoj meska, listok ti dalej plati. Pri prestupoch je to zlozitejsie (a vzdy bolo).
810zssk
2. Ak mas trvaly pobyt v Trnavskom kraji, prechodne obdobie pre teba je do 8.11.
3. Na vydanie karty potrebujes preukaz TZP a obciansky preukaz. Kartu ti vydaju na pockanie. Na kartu si potom kupujes elektricenky sposobom, ktory je pre teba vyhovujuci, ci uz na predajni, cez internet, alebo v automate. Samozrejme si ju mozes kupit aj naraz pri vybavovani karty.
4. Do DPB si musis doniest aj fotku. Ak si vsak kartu vybavis v Slovak Lines, tam fotku nepotrebujes - odfotia ta na mieste. A este aj usetris, lebo v Slovak Lines stoji karta tri eura, zatial co u DPB 5,30. Pouzitie karty je pritom rovnake bez ohladu na to kto ju vydal.