Reakcia na: doblo9 #208427:
Ja som išiel teraz tiež (ako vždy) sorkou s dobre fungujúcou klímou, akurát vo vlečke bolo otvorené jedno okno. Najprv som to neriešil, aj keď viem že otvorené okno pri pustenej klíme je kontraproduktívne. Ale aspoň bol vzduch naviac ? Ale po čase bolo cítiť, že z vonku ide citeľne teplý vzduch, zatiaľ čo vo voze bolo príjemne chladno. Takže som bol nútený to okno zavrieť.. ?
kris
rada by som sa poinformovala, že keď som zabudla doma električenku, tak mám kupovať lístky, či nie je to potrebné , aby som nedostala pokutu, dakujemm vopred za odpovede