Reakcia na: Valec #208015:
Okrem teba, ako generálneho riaditeľa integrovaného dopravného systému planéty Zem tu každý trepe do vetra. Úsek Štúrova - ŽST je vždy uzavretý každý rok (aj počas karnevalu).
, organizátor neobjednal dopravu, účastníci v strede vagónov neboli schopný sa potlačiť, ZSSK strčilo hlavu do piesku a taxikári si dávali 300% prirážku
Joyki
V prípade Seneckého leta (kt. sa usporadúva teda tiež viac, ako 10 rokov) ZSSK veľmi dobre vie, že vlaky sú aj večer, aj ráno preplnené, každoročne nastáva kolaps a nezmestia sa ľudia, a predsa nikdy k žiadnej posile nedošlo. Samozrejme nie je to chyba len ZSSK, ale aj samotných organizátorov. V Brne sa to propaguje aj posilovou dopravou, v prípade Seneckého leta sa ani nezmieňa o železničnej stanici, ktorá je od akcie vzdialená na 100 m, len o uzávierke a výluke autobusov (ktoré aj tak enchodia cez víkend). Sencu je železničná doprava ukradnutá, lebo je na periférii, a tak na to nikdy nemysleli a zrejme ani nebudú. Organizátori neodporúčajú nijakú formu dopravy, veď aj tak každý príde autom z Bratišky.
Na Myjavské, Detvianske, Východné atď. folklórne slávnosti je vždy spolupráca so ZSSK s relačnými zľavami a posilnenou dopravou, ale záhadne nejako v prípade Senca to ešte nikomu nenapadlo. Popritom najlepšie je prísť na Senecké leto vlakom pre bezprostrednú blízkosť stanice, a to vedia aj návštevníci, akurát tak organizátori nie.