Reakcia na: 810zssk #200668:
to sa nebude dať pejsť cez železnicu ani peši či bude zákaz iba pre autá? alebo to má niečo spoločné s budovaním "nosového" dopravného systému (toho piliera, čo dnes na ňom stavali lešenie)? Lebo ten prejazd vyzerá byť v celkom vyhovujúcom stave...
alebo podľa nejakej inej internej smernice mu to môže dovoliť dispečing?
MatejBA
http://imhd.sk/ba/galeria-media/update/8246/klbove-autobusy-roznych-typov.html#114410-1839-linka-39-Nabrezie-armadneho-generala-Ludvika-Svobodu