Na Marianka.sk je zverejneny navrh optimalizacie dopravy v Marianke + rozsirenie obsluhy marianka.sk. Ked chcete, pripomienkujte (pozitivne hodnotenie sa hodi tiez :)).
mňa by napr zaujímalo prečo vodič 59 pri výjazde vozovne nezastavil na zástavke Kon-Rad z odchodom 13.13 ked v cp je písane že tam tento spoj stoji je to zlý cp ?
Nie, vina nie je 50 na 50. Cestujuca neporusila ziadnu svoju povinnost, vodic ich porusil niekolko. Vodic je ten kto je v praci a ma zodpovednost za taketo veci.
to je pravda že Neexistuje JEDINE ospravedlnenie toho ze vozidlo ma vypnute blokovanie rozjazdu s otvorenymi dverami rovnako neexistuje JEDINE ospravedlnenie toho ze vodic si neskontroluje situaciu v spataku a odide s cestujucou privretou vo dverach. ale aj cestujuci si musia dát pozor takže vina je v tomto prípade 50 na 50 cestujúca vodič
nie neni som vodič len som vyjadril svoj názor že za imobilnou cestujúcou by som sa do dverí netrepal radšej mi som použil iné napr dnes som bol svedkom toho že sa jedna pani o dvoch barlách trepala zadnými dverami k2S a tiež ju skoro pricviklo ja byt imobilný tak sa zadnými dverami netrepem na to su prvé
Nie, ale mozes si vybavit ziacky preukaz priamo u ZSSK (akurat je to trochu byrokraticky proces, ale da sa to).
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk