Dnes rano nejaky vodic na linke 9 sposobil mensi chaos ked na Radlinskeho neodbocil doprava, ale isiel ako linka 5...a kym si zmyslel ze bude cuvat tak uz za nim bolo plno vozov, tak musel ludi vyhodit a ist to otocit do vozovne
. 3512 a 3513 jazdia na linke 54.
7939 na ceste, naburala aj do auta. Teste sa na fotky.
Sorry ak sme niekomu z vas nedali vediet, zomlelo sa to dost rychlo.
:o))Ale aspon vidno ze fandov je dost(a dost fanatickych :->).
)





Nie ze by to teraz tak nebolo, ale je toho aspon menej :))) No neva, zatial zostane diskusia v takejto podobe. Mam dobre spravy: 1. cestovne poriadky vsetkych elektrickovych liniek su na velmi dobrej ceste, 2. konecne idem spat

COLOR
nieeeeeeeeee ani trosku jankaaaaaaa :-OOO
7602+10 uz ju mohli nastriekat celu, nie len tie poskodene casti, to je tak strasne leskle ze az (:-)