Reakcia na: J #18891:
Hlavne by ma potesilo, keby uz niekedy konecne zaviedli pravidlo, ze za sekundovy naskok cele premie dole! Podobne ako v Ziline
(ale ved aj ja som cumel, tkaze mas vlastne pravdu)
J
Vždy som tvrdil, že toto vedenie chce niečo spraviť pre Bratislavu a tým pádom aj pre MHD.