Reakcia na: Gryzly65 #184797:
nie, ale niekedy je to vhodne, napriklad ak vsetci uz nastupili a za tebou caka druhy autobus, aby si nezatvoril posledne, zatvoris manualne vsetky 3, potom 4. a este druha blbost na sore. tlacitko dopytu je nakreslene ako zvoncek. - niekdo by si myslel ze je to nadstavenie zvonceku.
810zssk
Informacia o vyske kreditu je ukladana aj v karte a tento zdroj je relevantny. V pripade havarie zostava spravna vyska kreditu zaznamenana na karte. Ak sa nemylim (ked tak ma prosim opravte) zaznamy v strojceku sa uchovavaju najma na odhalenie pripadneho cheatovania (napr. ak by si niekto zacal doma nejako nahravat kredit na kartu), pripadne na ucely znovunahratia kreditu pri strateni karty.