Reakcia na: TeBeCe #179407:
Obidve dlhodobé odstávky tunela ukázali, že bratislavská MHD sa bez neho dokáže zaobísť. Každopádne je na mieste otázka, či tie obrovské náklady na jeho (minulú, súčasnú a možno aj budúcu) rekonštrukciu stáli za to, že sa dvom linkám skrátil interval o niekoľko minút. Možno sa mal tunel jednoducho zavrieť a peniaze použiť napr. na opravu trate v Dúbravke. Veď aj tak šla veľká časť nákladov nie na dopravu, ale na výmenu vodovodného potrubia pre BVS a na drahé kamerové systémy, ktoré teraz sledujú asi tak netopiere.
Author
Samozrejme, ze vlacikovanie sa uplne odstranit neda, to by museli byt idealne podmienky, preferencia, rovnako jazdiaci vodici, ziadne mimoriadne zdrzania atd..
Rozhodne si myslim, ze pravidelnost je teraz vyssia, kym doposial boli vlaciky uplne bezne (na TMY 2 supravy za sebou smer Ruzinov i na zaklade CP), teraz ocakavam, ze ich bude vyrazne menej a to som videl na Kriznej, ze na takmer kazdy signal prechadzala prave jedna suprava..
A preklad na Zatisi je 03:36 k 04:24, teda 3-5 (5 logicky pred 2kou), co sa pri TMY zrovna na 4-4 .. Tak neviem, ci 2ka isla zo ZST NM zmeskana (nevidim dovod), alebo 4 nadbiehala (nechce sa mi verit)..