Reakcia na: Z #16409:
No to je pravda,ale zevraj by sme mali splnat normy EU...:-)Takze neviem ci sa este budu kupovat schodikove busy:-I
Jeeej-teraz je to D I S K U S I A, ako sa patri!!! :o)
Skoda 


kúpi sa to z čoho bude najvyššia provízia pre členov výberovej komisie, tak ako to bolo doteraz vždy v BA pri výberových konaniach !!! (spalovňa, osvetlenie...)


Umela hmota sa dlho v DPB neuzivi..
)
. Dufam ze sa mylim.
pravdu vravis, ak vies o ponukach na zlavy a bonusy od konkretnych vyrobcov pre Bratislavu tak sem napis. Ja (a asi ani ostatni) o nich nevieme a tak ich nemozeme zahrnut do porovnavania. A ak si myslel bezplatny servis od MB, tak ten je z velkej casti zahrnuty v nakupnej cene.
dlhe lakte - mne to evokuje skor urcite pretlacenie po menej oficialnych linkach - nemusi to byt hned korupcia, staci i lahsia forma klientelizmu. Ale toto sa deje pri kazdom vacsom obchode u nas i v zahranici. 

)
bohužial. No mýliš sa vtom, že logo busu pre cestujúceho nič neznamená. no ak tam bude jazvečík či delfín, je to tak. No keď tam bude trojcípa hviezda. Robí to svoje, je to psychológia.
Tohle pustit do Bratislavy v raní špičce? Konec vozu.
Tomas