Reakcia na: 810zssk #160430:
ibaže čo potiahneš k Vojenskej nemocnici, tak aby mohli cestujúci z Hodžka na Kramáre ísť na 1 prestup? Maximálne L93, potom sa to týka liniek 61 a 74, ibaže tie premávajú po Šancovej. Teoreticky by L212 a 204 mohli ostať bez zmeny, L209 by sa zrušila a L201 by so svojou kapacitou mohla striedavo premávať k NOÚ a NÚSCH, ibaže potom by mohli kľudne zrušiť aj L206, alebo by na L212 premávali výhradne sóla.
kecho
neviem, prečo zlučovať 34+84, keď už jedna linka to spojenie robí - aby aj 84 v prípade problémov naberala meškanie?
Re #160362 Petto: a v zime sa zase nedá robiť a k tomu nezabudni prirátať "faktor kríza" a najmä neprehliadnuteľný "faktor IPR"
Re #160395 Jezo: prečo ma vždy obhádzajú mrákoty, keď niekde vidím napísané spojenie "špeciálny" projekt dopravy?
ad rezidenčné parkovanie - "Nespokojnosť ... prejavili ľudia... ktorí v území vlastnia garáže," nerozumiem, veď keď vlastní garáž, tak predsa má kde parkovať, či nie?
Re #160411 zakaznik: len aby si nebol prekvapený, že to dopadne klasicky slovensky - ohradí sa všetko a stavať sa nebude;)
Re #160454 ivanbuto: prosím ťa, nevieš mi pls. náhodou vysvetliť zmysel konečnej L204 Valašská - prečo nemá konečnú na tej istej zastávke ako 207/nočák, keď je to "za rohom"? kvôli dojazdom do vozovne?