Reakcia na: MiroBA #159705:
Momentalne je mesto v srabe, cize v nove vozy ani nedufaj. Ja som zvedavy ci sa vobec daco tento rok vypise - mam na mysli dlhoomielany tender na tbusy. TAMbusy sa mali nechat -ale treba na ohlad aj fakt, ze ich ramy uz boli prehnite viac nez dost - detto dieslove karosy ci este stale pojazdne CNG vraky
roman2
Tak predpokladám,že aj počas MS sa chopia tejto iniciatívy ? Už vidím ako sa DPB ide roztrhať o vyhotovenie anglických/nemeckých prípadne ruských oznamov o fotobunke ? Ale nechajme sa prekvapiť.
Pokiaľ ide o staré vraky tie fakt mohli nechať aspoň do MS nech ich "zošrotujú" na*ebaní hokejoví fandovia predovšetkým tí Ruskí. Až je mi do plaču keď si predstavím čo sa môže stať s CapaCity po ich vyvádzaní ?