Reakcia na: 810zssk #150877:
A čuduejš sa že chodla prázdna?- DPB o premváke historickej električky na svojej stránke neinformoval
- cestovné poriadky na zastávkach neboli, jediný cestovný poriadok bol na zastávka Národné Divadlo a aj ten obsahoval chyby
- DPB neprirpavil pre cestujúcicjh žiaen materiáli o historickej električke hoci by stačilo prefotiť tie čo sú vo vitrien a rozdávať ich príapdným záujemcom
Trolleybus
Čo sa týak toho výkladu, tak v roku 2008 jazdila bez výkladu a nikto nevie prečo. Lebo vodič historickej elektčky vravel, že BKIS požadovalo za výklad peniaze a na to DPB peniaze nemá, jedna zo sprievodkýň zase vravela že BKIS by bolo ochotné poskytnúť aj výklad ale DPB má zlú techniku.
Neviem kto z nich mal pravdu, ale je pravda že tá technika je o ničom - t.j. DPB nemá kvalitnú aparatúru na jazdy s výkladom a dôvod prečo to nereiši je asi ten, že sa spolieha že takéto jazdy robiť nemusí a stará aparatúra na jedno kolo so zahraničnými turistami stačí.