Dnes(nedela) poobeda bola dost brutalna buracka na Slovnaftskej (niekde v strede useku medzi pris.mostom a Slovnaftom) - jeden mladik nezvladol predbiehanie a celne sa zrazil s protiiducim autom a zaplatil za to zivotom. Slovnaftska bola uzavreta a autobusy isli celkom zaujimavou obchadzkou - z mostu na bajkalsku-prievozsku-gagarinovu-ul.svornosti-po slovnaftskej spat do slovnaftu-tam sa otocili a isli po povodnych trasach. Ja som isiel v 97 a ked zisiel z pristavneho mostu tak ho dispecer usmernil na obchadzku, naco som ja hned volal na dispecing, ze co sa deje a tam ma presviedcali, ze slovnaftska je uz prejazdna. Zarazilo ma vsak to, ze nikto sa neunuval oznamit cestujucim, ze autobus vlastne vynecha 4 zastavky (Lucna, Komarnanska, Terminal, PD Prievoz) a napoji sa na trasu az od Vlcieho hrdla....
Autobus zrychloval pri cuvani a cestou zlikvidoval jednu lampu verejneho osvetlenia a nakoniec vrazil do zabradlia pri televizii. Odtial sa odrazil a podho na parkovisko k autam.
Turbo
Práve som dokončil popis fotiek. Aj som ich vo Photophope upravil tak aby vyzerali ako tak. Nemám však cvaknutý ani jeden Košický trolík preto teba zobierať fotky od: doubleM, Petre P a poprípade aj Beus. Takže ak neodpíšu tak im plz zavolaj ty, mne sa už nechce a zajtra nemám ajtak vôbec čas. Článok tiež ešte nieje fertig, zato ja som - absolútne.
Spectre:
Kua, mal si mi zavolať že idete.
DoubleM, Peter P a Beus:
potrebujem fotky. Súrne!