Reakcia na: IGIs #145646:
ja som si už myslel, že DPB sa inšpiroval nejakým prírodným náterom alebo robí autobusom "corpsepaint" (kto nevie o čo ide tak nech si pozrie maľovanie tvárí členov kapely Gorgoroth...) ? ale fakt, už som si konečne osviežil pamäť ako vyzerá čistý náter autobusu zvonku.
Nemyslite si že Solarisov horelo viac než len 2ks? Totiž všimol som si že niektoré vozidla sú podozrivo nové v zadnej časti a bez polepov.
zakaznik
"Posterová reklama: „Nie je zadok ako zadok“ s vyobrazením nahej ženy zadávateľa: Wixoon, s.r.o.
je v rozpore
s ustanovením II časti bodu 1.3 Etických zásad reklamnej praxe platných na území Slovenskej republiky.
Rada obdržala dňa 28. 01. 2010 sťažnosť Slovenskej spoločnosti pre rodinu a zodpovedné rodičovstvo, v ktorej sťažovateľ uvádza, že na zadnej časti autobusov MHD sa nachádza vyobrazenie nahej ženy s totálne nevhodným sloganom „Nie je zadok ako zadok, toto je miesto pre vašu reklamu“, čo sťažovateľa zrejme pohoršilo a preto sa obrátil so svojou sťažnosťou na Radu, aby prešetrila súlad tejto reklamy s Kódexom."