Zaujímavý prístup ku kampani má starostka KV, ktorá rozdáva letáčiky pre LIDLOM dôchodcom a niektorým dá ešte vonnú sviečku... A samozrejme to rozdávala ešte s "nezávislou" redaktorou, ktorá vydáva "nestrannícke" noviny pod menom Karloveské noviny... ? A samozrejme si povedzme, koľko dôchodcov si povie, že jéééj pani starostka mi dala sviečku preto budem voliť toho koho mi dala letáčik veď je to určite dobrý človek ako ona? ? O niečo ďalej malo predvolebnú kampaň SDKÚ a parkovali na trávniku lebo boli lenivý to zaparkovať o 50m ďalej... Škoda, že nešla akurát okolo MSP. ? ? Pokiaľ viem tak Záhradník mal jedinú predvolebnú kampaň v KV len v dome dôchodcov tá v OD Centrum sa zrušila. ?
luky1
Kazdy v Bratislave, kto nie je slepy, dnes vidi, ze dobry zahradnik ma viac bigboardov, billboardov, citylightov a reklam na zadnych sklach ako vsetci ostatni kandidati dohromady. Tolkokrat vyklonovana tvar jedneho jedineho cloveka tu na uliciach nebola od Durkovskeho kampane v roku 2006.
Tento spas samozrejme nieco stoji a urcite to nie je 65 tisic eur.
"Nezavisly" kandidat Zahradnik je zavislejsi ako ktorykolvek iny. Existuje totiz aj horsia zavislost ako je zavislost od politickej strany, a to je zavislost od mecenasov a sponzorov, ktori raz budu chciet svoje peniaze spat. Ak volby vyhra, tak tu jeho mega-kampan zaplatime vlastne my vsetci v podobe lukrativnych zakaziek pre stedrych mecenasov za zupne peniaze.