Reakcia na: 810zssk #136857:
Slovak Lines je síce dotovaný krajom, ale 56% akcionárom je spoločnosť Bus Transport, s.r.o. (podľa www stránky), takže v prvom rade tá musí súhlasiť.Inak na území BA premavá aj ďalší prepravca, ktorý nie je vôbec spomenutý ako SAD Dunajská Streda.
a teraz by to mal byt voz taky isty ako je ten od ikea akurat rok vyroby nebude 2005 ale 2010 ?
Peon
"... od zastávky „VD Úsvit“ pokračujú po svojej trase - na palubnom počítači potvrdia skutočnú polohu vozidla."
"... na priebežnej zastávke „Astronomická“ majú konečnú zastávku, výstupište - upozornia na to aj cestujúcich, po ich vystúpení pokračujú priamo na odstavnú plochu linky č. 39"
Toto mi pripadá byť taký interný (ale pre mňa zaujímavý) štýl informovania verejnosti. DPB ani imhd takto o takýchto detailoch v novinkách neinformuje pokiaľ viem. ? http://skratka.sk/7t8n8e