Reakcia na: ja #13512:
Nerad vidim na diskusnych forach vulgarizmy, ale pri otazke vymeny cipovych kariet mi neostava nic ine ako suhlasit i s tymto vulgarnym vyjadrenim.Kua ved ja som si tu cipovku pred piatimi rokmi zaplatil a mam platit znova ???
Ak DPB prestava podporovat kontaktne cipove karty a chce uplne prejst na bezkontaktne tak nech je vymena karty bezplatna.
A ak ide iba o to aby nefigurovalo na ICK rodne cislo, tak sa to riesit tak ako v Prahe ze na r.c. sa z ICK zoskrabe a prelepi sa nalepkou s novym ID cislom...
Kua ja zacinam mat pocit ze by v DPB mala a.s.a.p. vzniknut funkcia Marketingoveho riaditela. Ved bez nejakeho vyraznejsieho zvysenia nakladov by sa dalo tolko urobit... (nemam na mysli prave vymenu ICK, tam su zial naklady nezanedbatelne)
. No ale v tu sobotu - co si mi pisal SMS - hehe - to ne - ved som vstaval bolo 1200 prec :DDD. Sobotu a nedelu ja rad prespim vzdy
92ka isla ako 507 cez rampy k TPD a dalej doprava po Jantarovej a Rusovskej ako 84 a 89. Na Halovej sme zastali (na zastavke smerom do centra
Macheta
Vladimír: pred posledným veľkým obmedzením minulý rok jadzili celodenne na linke 38 dokonca 2 vozidlá, ale to boli až 3 odchody v hodine z Patrónky.