Daimler Buses dodá 200 městských autobusů Mercedes-Benz do Uzbekistánu:
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=6411
Takze Vazeni, Bratislava na tom je horsie uz nie len oproti Bukuresti, ale dokonca aj horsie ako Uzbekistan
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=6411
Takze Vazeni, Bratislava na tom je horsie uz nie len oproti Bukuresti, ale dokonca aj horsie ako Uzbekistan
som bol zvedavý, či tam už aj niekto chcel na/vystúpiť
Majo
Re #132255 luky133: To by boli vyhodené peniaze, aj tak na ten web dokopy nikto nechodí (maximálne tak niekto, koho zaujíma šachový klub DPB). ?
Re #132233 MiroBA: Dúfam, že si nemyslel vážne, čo si napísal. V opačnom prípade by si mal vyhľadať odbornú pomoc... Čo má spoločné vyradenie dvoch rozsypaných Ikarusov 435 s vydieraním, preboha? ? Ten bickyel si pokojne kúp, len to prospeje Tvojmu zdraviu a pevne verím, že až ho budeš mať, prestaneš toto fórum floodovať ničnehovoriacimi citovými výlevmi. ?
Re #132246 MiroBA (a ďalší): Čo tu hneď vymýšľate katastrofické scenáre? Kde beriete tú istotu, že sa do septembra získať ojazdené alebo prenajať kĺbáky nepodarí?