Reakcia na: 810zssk #126631:
Však ja nenadávam na to, že sa tu skúša MAN. Nech sa len skúša. To je len pozitívne, že prakticky máme aj ked krátky čas vozidlo navyše. Išetrí sa iné.
K čomu som sa vyjadril kriticky je skorej účel skúšania ale nechcem to tu rozmazávať. Možno to predsa len vidím až príliš čierne...-podstatné je aby sa konečne niečo už vybralo a dodalo.
Inak ked sme pri MANoch, som to spomenul už aj predtým, myslím si že tie busy od Albusu čo jazdia ako záložáky by mohol DPB odkúpiť a dávať na riadnu výpravu, či by to nebol až tak dobrý krok?
MiroBA
Tak samozrejme, treba byť rád za každe skúšané vozidlo i na krátky čas. Len keby boli z toho toľkého skúšania i výsledky.
Bodaj by išlo ozaj o riadne odskúšavanie rôznych výrobcov a bolo by to myslené ozaj pre dobro občanov.
Mne sa zdá, že tu sa inde mieri ale to nebudem opakovane rozpisovať.
Nech mi nikto nehovorí, že tie MANy zbrusu nové tu budú ozaj jazdiť - už len to že MAN sa do minulého tendra ani neprihlásil. Ak som dobre informovaný bol to Evobus a Iveco.