Reakcia na: Valec #123621:
no veď práve, sa mi veľmi páči, kto prišiel na nápad, aby (bez značiek) prednosť malo vozidlo prichádzajúce sprava (vchádzajúce do kruháču) 
btw. vlastne by si nepotreboval ani značku označujúcu kruháč, veď predsa ide o sústavu križovatiek, ide len o to, na akom veľkom úseku sú rozmiestnené

ad. gy - lenže tam asi ide o väčšiu stavbu - myslel som kruháč typu Aupark, Senec a pod. ? tak na taký by sa mohli umiestniť Siemensy... ?
Ik
Pokiaľ potrebuješ neustále sledovať na akú zastávku prichádzaš tak si k nim sadni bližšie, aby si to videl.
V K2S máš niekoľko druhov informačných systémov. Jedno z nich je akustické hlásenie zastávok, ktoré počuješ za normálnych okolností v celom voze, potom sa môžeš pozerať na tzv. teplomer, a ktomu ešte aj vnútorný BUSE transparent resp. v nových K2S to sú BUSE LCD monitory.
Takže pokiaľ by si mal Alzheimer-a a na lístočku napísanú zastávku, kde máš vystupiť tak máš veľa možnosti ako si to môžeš odsledovať.