Reakcia na: Sommelier #104967:
1) Keďže to podľa Teba funguje samo aj bez značenia, prečo to teda nefunguje samo (netvoria sa v špička samovoľne jazdné pruhy navyše) a chceš to značiť?
2) Prečo teraqz tvrdíš, že na vyhlášky sa nehráš a použil si len čísla? Čo so chcel svojim príspevkom povedať? Ja som Ti snáď dostatočne jasne naznačil, že na štandardnú komunikáciu s dovma jazdnými pruhmi tri "núdzové" pruhy nevopcháš.
Eto vsjo.
Sommelier
Z toho značenia by som nerobil vedu, okrem toho sa tu jedná o pomaly posúvajúcu sa kolónu. Umožniť prejsť mhd je plne pochopiteľné aj zdôvodniteľné.
Na vyhlášky sa nehrám, použil som len čísla.
Re #104891 AAA: som spomenul, že by sa aj s oranžovým dalo existovať a pravdu máš, len ja na ignoráciu *****. Či ju budeš postihovať alebo nie, jej prejavy sú stavom spoločnosti ☺