Reakcia na: Marcelllooo #99673:
Keďže bývam na Patrónke a spomínaš ju v príspevku, nedá mi nereagovať. Kam mám chodiť tým vlakom, keď chcem ísť do mesta? Na hl. st.?
Nedopustas sa tym urazky Jeho Majestatu s tromi L? On je predsa na najvyssej urovni z uzivatelov IMHD
intony
Na každú zastávku električky v Karlovej Vsi, okrem zastávky Karlova Ves v smere do Dúbravky je možné dostať sa úrovňovo. Ešte lepšie sú dostupné električkové zastávky v Rači, ktoré nevedú (vďakabohu) v stredovom páse.