Reakcia na: Majo #99316:
Aké konkrétne električky z roku 1939 tam jazdili? Napriek všeobecnému šotonadšeniu by som Budapešť tak neadoroval.
).. ale aj ine pripady som zazil...
len konstatujem ze MHD v BA nie je na takej urovni aka by mala byt - aj sluzby (teda hlavne)... na nove busy som zvedavy
Marcelllooo
Spravne, dopravu treba riesit v celku, systemovo a koncepcne. Navrhovana elektricka do Petrzalky takouto nie je - robi sa len preto, aby sa robila a aby sa odstranila stavebna uzavera v okolo Kanala, ked uz primator chodi po tych realitnych veltrhoch...