Reakcia na: bwd #98599:
Ako vyrieši viedenský spôsob zastavovania na zastávkach to, že vodič cestujúcu kvôli iným autobusom na zastávke neuvidí? Mimochodom nie sú bratislavské zastávky na znamenie presne to isté, čo zastávky vo Viedni? Teda ak chceš nastúpiť, stačí na nej viditeľne stáť a ak vystúpiť, tak si stlačíš tlačítko (či už dopytu alebo signalizácie)?
.
S499.1023
Vysvetlenie: Žiadal som Marce3l3onds-a, ktorý sa v odpovedi na tvoj príspevok manažersky fundovane vyjadroval na tému rozdielu medzi OSEsSCKNimBY (Odporná Stará Električka so Slabým Centrálnym Komponentom Not in my Back Yard) a KNMNDSvPT (Krásny Nový Maticový Nosný Dopravný Systém v Plytkom Tunely), aby sa trocha technicky rozpísal a tie rozdiely nejako konkrétne rozviedol.