riko kolko mas rokov ???? Kedze si pamatas troliky na obchodnej ?! Ja mam 30 a pamatam selico...
Akoze niekde jazdili aj dlhe ??????
No a potom prisiel vzorec 34+37+104+105+106 = 34+83...

Dnes nie je ziadna linka priamo spajajuca Racko a Technopol, skoda.
d3k0
Martin: Boli kratke obdobia, ked tie linky jazdili aj divne a akurat vtedy sa robila mapa, tak je to tam tak, ako je. 37ka povodne chodila tusim z Hl. stanice ku Stavingu.
Keby nebolo vynalezu oblastneho oznacovania liniek, tak by mozno este zopar liniek chodilo tak ako predtym. Navnada pre historiofilov: Uz v blizkej dobe pribudnu zoscanovane zmeny v MHD za roky 1992 a 1993 (iba eliny a tbusy) a 1994 - 6/1999. Mozete sa tesit