Reakcia na: Marcelllooo #97563:
Čo je to, prosím, transaktívnosť? (To len pre tých nedormlých jedincov, ktorí len absolvovali matematické gymnázium a technickú vysokú školu a popri tom sem-tam vyhrali nejaké to kolo matematickej olympiády a podobne.)
intony
Domnievam sa, že cez týždeň to funguje tak, že 4-ka poberie ľudí po Karlovu Ves a 12-ka ľudí, ktorí idú ďalej, no cez víkend je to dosť nezmysel.
Navyše cez prázdniny zázračným spôsobom zrazu ide preklad tých dvoch liniek na nábreží.