Reakcia na: Marcelllooo #97563:
"Preco myslis, ze tu plati transaktivna vlastnost a teda zlozeny usek ma rovnake vozokm ako sucet vozokm jeho casti? " - Nerád sa opakujem, ale nemohol by to NIEKTO vysvetliť? Vážne by ma to zaujímalo.
nič?
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=6279&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=875
Marcelllooo
Da sa vselico. Da sa aj kompletne podzemne metro s peknymi stanicami ako v Moskve. Druha vec je, ci sa to realne zvazuje a ci na to mame.
Re #97612 merice: Nie je to klasicky vlak, ale lahka mestska suprava, ekvivalentna elektricke.
Re #97626 810zssk: Ma byt dvojica Hlavna stanica a Filialka s rovnakym vyznamom. Cize nebude jedna hlavna (male h) stanica, ale dve.