Vraj Skodofkacke troliky maju problemy...malo objednavok; budu prepustat 130 zam. (TA3) ...nie je to cudne???

). A vraj su bezpecnejsie ako naftaky pretoze: CNG je zmiesany s dusikom ktory mrazi co moze a nadrze sa daju odstavit minimalne troma sposobmi: manualne, v poistkovej skrinke a vypnutim motora. A 2602 vyslapala aj 83 (hoci s meskanim) o com sa dost vazne pochybovalo.
- klbaky som nevidel
.


chlapik sa urcite uz radoval, ze ma ma. ale smola, ja elektricenkujem... 
TeBeCe
btw. v 2601 sa vzadu neda otvorit okno