Reakcia na: Marcelllooo #97040:
Lenze chodci budu moct prejst elektrickovu trat NA UROVNI POVRCHU na rozdiel od Einsteinovej. A zdravy clovek ktory ma sily 5 hodin behat po Auparku (takmer nic ine za Einsteinovou nie je), ma sily vyjst na jeden nadchod, ked nie, moze ist vytahom.
Reci o rozdeleni Petrzalky su proste blbost.
intony
Naozaj veríš, že Bratislava bude mať svoje metro od Dúbravky po Ružinov? Ak áno, električky stratia svoje opodstatnenie, pretože podľa tvojich slov ani v Petržalke by nemali svoje opodstatnenie, keďže bude/chcete mať metro.
Ak je skutočná výstavba druhá metra tak v nedohľadne a tak v oblakoch, prečo nepresadzovať a bojovať za to čo tu je, ale sa len bezhlavo držať plánu stavby z roku 1970?