Reakcia na: 810zssk #96952:
Počuj a ty si čo? Nenavykol si si moc otvárať si držku? Decko pofuckované! Na mysli som mal Mercedes Capacity a prečo teda sme zatvárali 3minúty druhé dvere??? Ty si všade bol, všetko videl ale HOWNO vieš!!! SHUT THE FUCKA!!!
Asi som niečo prehliadol, ale naozaj som tam nič prikazujúce nástup cez predné dvere nevidel.
810zssk