SI Ak si myslis ze MHD je v takom stave akom je len kvoli neplaticom tak si na velkom omyle.Asi nevies ze MHD z velkej casti financuje mesto,cize stat z nasich dani.Mesto si objednava,urcuje kolko sa v dany rok najazdi a podla toho aj poskytne financne prostriedky..Trzby z cestovneho netvoria az taky vyznamny zdroj prijmov.A ja platit nebudem!!!!!!!!HA HA HA
). Tiez zeleznicne trate mame uz davno, hlavne tahy elektrifikovane, samozrejme...
KLF
...to nie je na Lovinskeho, ale na Trencianskej.