ivan: clovece, zacinas ma vazne stvat... prave aj vdaka takym ludom ako si ty vyzera doprava tak ako vyzera, kedze miesto v dopravnom prostriedku zaberas a za sluzbu ktoru pouzijes (aj ked len zriedka) zaplatit odmietas.... pokuty by mali este aspon 10x zvysit a pocet revizorov zostonasobit a sudne vymahat vsetko nezaplatene... A s revizormi by mali chodit rovno aj policajti a na tych co by spekulovali o tom ako nezaplatia a revizorovi nedaju doklady rovno podat trestne oznamenie o kradezi.
Firma Slovenske tunely to chce snad robit este dalsich 10 rokov.
). Tiez zeleznicne trate mame uz davno, hlavne tahy elektrifikovane, samozrejme...
KLF
...to nie je na Lovinskeho, ale na Trencianskej.