Ad:ivan
Myslim, ze podstatne uz bolo povedane, takze len na okraj:predpokladam, ze aj ty si urcitu cast zivota prezil ako..citujem "revuce decko"-tak to totiz u beznych smrrrrtelnikov chodi. No a ze nie si ..citujem "cigan", tiez nie je tvoja zasluha, a ja ti budem drzat vsetky palce, aby si nebol ako dochodca "bezprizorny"...

Mimochodom, ak ti autobusy smrdia, existuju dobrovolne akcie na ich cistenie a udrzbu-treba len prejavit zaujem
Pozn. autora: Harleye, trucky a ine zalezitosti nesmrdia?
Myslim, ze podstatne uz bolo povedane, takze len na okraj:predpokladam, ze aj ty si urcitu cast zivota prezil ako..citujem "revuce decko"-tak to totiz u beznych smrrrrtelnikov chodi. No a ze nie si ..citujem "cigan", tiez nie je tvoja zasluha, a ja ti budem drzat vsetky palce, aby si nebol ako dochodca "bezprizorny"...

Mimochodom, ak ti autobusy smrdia, existuju dobrovolne akcie na ich cistenie a udrzbu-treba len prejavit zaujem

Pozn. autora: Harleye, trucky a ine zalezitosti nesmrdia?
.
Juro
Tunely na BA hl.st.-
Vyhodne spojenie NZ- Kuty - bolo by to vyhodne keby sa povodny dobry zaner, odlahcit Hl.st. od stojacich suprav nezviezol do stavu aky mame dnes, ked vlaky v smere do Kutov aj tak trcia 40 min a kolaj je obsadena a vyhodne spojenei je v cudu.