Reakcia na: Martin Fundárek #95759:
Neviem, ci to bol ten ing. Dulla v A4, zase mu nerobim a nekontrolujem program...A zrejme sa jedna o toho isteho ing. Schlossera, s ktorym si sa stretol na uvod kariery. Neviem dovody tvojho negativneho pocitu ani k akemu stretu doslo, ale moje referencie (a ver ze prichadzaju z viacerych stran) ho odporucili. Osobne poznam jeho i jeho brata a zatial som sa nestretol s nicim, co by ich odbornost spochybnilo.
Spomeniem tiez ing. Kocura z VUD Zilina, ako dalsieho cloveka, s ktorym komunikujem...
A ak hodnotis odborne stanovisko na zaklade subjektivnych pocitov zo vztahu k jeho autorovi, tak si dovolim zase ja pochybovat o tvojej odbornosti a profesionalite. Zacina mi to pripominat postoj "Vsetci su blbci, len ja som lietadlo" a "vsetko je sprostost pkial to neni z mojej hlavy"...
ale tam je tiez MAD DK ?
Marcelllooo
A co sa tyka tych troch liniek - myslim, ze sucassne grafikony su robene tak, aby prave na tychto radialach doslo k synchronizacii a sa dosiahla prave ta vysoka frekvencia. Napriklad 5 min. interval medzi 3 a 5. Dalsich 5min medzi 5 a 11 a dalsich 5min medzi 11 a dalsou 3. Ked dochadza k takym javom, ako si uviedol, bude k nim dochadzat aj dalej, lebo na radiale bude jedinou zmenou len cislo transparentu. Dovodom je, ze siet nie je rovnomerne priepustna, ale posuva dopravu v davkach, co sa bohuzial tyka aj elektriciek vdaka casto nefungujucej preferencii MHD a blbym architektonickym rieseniem novostavieb, ktore riesia krizovanie blbymi semaformy, za co je zodpovedny v hlavnej miere v BA ing. Lunacek.