Reakcia na: Emo #95527:
"70 000 Sk Ti je málo?"Čo tam po 70.000,-! Ale tie státisíce, ktoré niekto zarobí na vytlačení nových tlačovín od lístkov, cez hlavičkové papiere, výrobu pečiatok, úpravy software a tak daľej a tak furt...
Inak, 7117 ho ma celkom pekne nalepene (aspon tak sa mi zdalo z gumokolu), len keby nebolo nakrivo
Ámos
inak 99 a 191 by som nesuhlasil. Treba ho tie tri tyzdne vyuzit na linkach kde jazdia klbaky. Aspon o jeden sa tak doplni neuteseny stav vo vyprave.