Reakcia na: Solider #94498:
nepochopil si to.. ide o to, že väčšina vozidiel MHD by mala mať náter vo farbách mesta- teda červený, alebo červeno-biely... na určitom počte vozidiel reklama byť môže, ale nemala by byť na všetkých.. potom nemá absolútne zmysel aby existoval nejaký mestský náter..
Ja keď som fotil ten prezentačný DB poschoďák v TT a zistil som, že mám blbo slnko, tak mi nejaký pracovník už zďaleka mával, že nech prejdem do koľajiska...
810zssk
V pripade ze vodic manualne zada ciel, ale nestlaci tlacidlo odklon, tak sa ciel na vonkajsiom BUSEcku sa zmeni, ale zastavky sa vnutri dalej posuvaju podla CP, ze? V takom pripade ked voz pride na konecnu tak co bude von? Ciel sa zmeni na dalsiu jazdu, alebo zostane to co tam bolo nahodene manualne? Dik za odpoved