Reakcia na: eripmav #94057:
ale napriklad pri dnesnom trtkovi na Krcacoch co tam prevratil auto a bol opity - zaplatila by to poistovna - ale nasledne by si plnu sumu, kedze bol opity, vymahala od toto opiteho trtka - a tomu neprajem nic ine, ako aj aby mu zobrali trebars byt kde byva... ludia sa musia naucit ze ked jazdia opity a zablokuju dopravu desattisicom ludi, tak to asi bude trosku dost zasadny problem pre nich ☠
Ámos
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=26630&idg=1001&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=26638&idg=1001&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=26636&idg=1001&gi=20&gn=20&gs=e&gsd=
ked nad motorom je taky nevyuzity priestor...
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=26641&idg=1001&gi=20&gn=20&gs=e&gsd=
Inak, ked hovoris ze SOR s troflom nema problemy tak vies povedat blizsie ako to vyzera a kedy by sa to mohlo cca ukazat svetu?