Reakcia na: Ámos #93982:
Myslím, že spolupráca s Mercedesom by tak isto nebola najhoršia.. A možno by dokonca bola potrebná len minimálne, keďže vieme, že Mercedes vyrába vozidlá na špičkovej úrovni... Úroveň SORky sa nedá s MB porovnávať ani zďaleka..
Peon
- Oni majú dosť vodičov?
- Zaujímalo by ma, či boli niekde využité tieto ich staré modré Karosy, keď už nechodili do nákupných centier, bolo po predvolebnej kampani a ani tá minuloročná letná výluka pri ŽST Vinohrady už nebola...
Objednal si ich niekto napr. na odvoz smútiacich na kar?
- Vie sa už, či budú vypomáhať dlhodobo?
- Sú to 3 vozidlá?
- Všetky tie kedysi patrili DPB, keď boli ešte ako jeden podnik?