Reakcia na: Ámos #93918:
Pokiaľ viem, tak do Oerlikonu bola akási mikroskopická šanca získať pôvodnú elektrovýzbroj odkiaľsi zo Schweizu.Pokiaľ sa to nepodarilo (čo pokladám za vysoko pravdepodobné), ta ksa treba najprv rozhodnúť, či chceme rekonštruovaného veterána, repliku alebo schotoatrakciu, Oerlikon vzdialene pripomínajúcu. Keď to bude vydávať spevavý zvuk ako 14Tr, tak to moc autentické nebude ? .
Tak sorry, za omyl.
Valec
Re #93914 _ERIC: Chýbajúca elektrovýzbroj nie je prekážkou. Zapriahneme za LIAZku a to bude atrakcia. A komu by bolo veľa za to niečim prispieť, ten sa povezie v LIAZke. ?