Reakcia na: hoppusmark01 #93132:
určené spoje by mali zachadzku do keltskej pivnice... ?
Esteze teraz je ten dovod tam, kam je tych priamych spojov viac 
ja tiez z devinskej do stupavy
ale realne je len to co vyka...
Fotecky zverejni
Hrdy_DlhoDielcan