Meno/Nick: dufam, ze to "MADE IN HUNGARY" dotycny pan precital systemom "pis ako pocujes" :-)))))
to si akoze myslel vazne??? Ten display je fakt moc vysoko - nebolo uplne vidno 82 Hlavna Stanica... s tym sa ale asi da nieco spravit.


Kamil
v Mladé Boleslavi, 1 ve Znojmě, 2 v Brandýse nad
Labem a 2 microbusy v Opavě. Takže nízkopodlažek není v ČR 581, ale 600.