Reakcia na: S499.1023 #92791:
1. Je mi to jedno, hlavne že ma VOR neokráda tak, ako to robia
slovenské železnice.
2. Je mi to jedno, či ma okráda ŽSR, alebo ŽSSR - podstata je, že ÖBB
je slušnejšia a aj lacnejšia.
3. Je mi to jedno, že guláš u Pantla má inú cenu, ako u iného, ale komfortnejšieho
restauratéra, slovenské železnice mi ponúkajú presne ten istý produkt
v presne tom istom komfortnom stupni, dokonca v tej istej vlakovej
súprave ako rakúske železnice, ale drahšie. Nehovoriac o tom, že keby
som ten lístok nekupoval v Euro, tak by ma vyšiel ešte drahšie; slovenské
železnice jeho cenu prepočítavajú zlodejským vexláckym kurzom 35,-Sk/1€!
S499.1023
1) Myslíš, že VOR nerozdeľuje medzi svojich dopravcov tučné dotácie?
2) S lístkom nemajú ŽSR, majiteľ a správca koľajníc, nič spoločného. Platíš ZSSK.
3) Porovnávanie cien nemá žiadny zmysel. Guláš u Pantla stál asi 50,- SKK, u Assimakopoulosa stojí možno 1.000,- SKK a napriek tomu cena nie je premrštená.