Reakcia na: S499.1023 #92748:
a hadam sa ze nie?... NIE..tvrdim len ze je to pripad kedy DP prevadzkuje primestske linky...
ono dokonca jedna z tych obci - Velky Saris je dokonca mesto...
Ak nevieš pochopiť že som si z toho článku robil srandu, tak je to tvoja chyba. ?
m@rtin
http://www.k-report.net/discus/nahledy/116491.jpg
Brzy snad budou následovat další.
Prro nezasvěcené dodám, že se jedná o tramvaj Škoda 15T určenou pro Prahu, kterých DP objednal 250.
3 články, 6 dvoukřídlých dveří, 100% nízká podlaha, 4 otočné hnané podvozy, kapacita 300 cestujících.