Reply on: eripmav #92767:
inak Kopcany (myslim to Petrzalske sidlisko) sa aj niekde oficialne volaju Kopcany, alebo je to len take ludove pomenovanie??? tusim L80 ma konecnu nazvanu "Kopcany", to by sa nejakemu staremu Presporakovi mohlo zdat ze JAZDI DO KITTSEE! ? je to dost chore pomenovat sidlisko podla Kopcianskej (teda = Kittsee strasse) ako Kopcany (=Kittsee) ?
m@rtin
http://www.k-report.net/discus/nahledy/116491.jpg
Brzy snad budou následovat další.
Prro nezasvěcené dodám, že se jedná o tramvaj Škoda 15T určenou pro Prahu, kterých DP objednal 250.
3 články, 6 dvoukřídlých dveří, 100% nízká podlaha, 4 otočné hnané podvozy, kapacita 300 cestujících.