Reakcia na: Zvero #90934:
A keď by nemali bratislavskí SAD-isti jazdiť do Stupavy, kadiaľ by linky smerovali na Záhorie? Cez Devínske Jazero? ?
Zelene je tu asi rovnako "veľa" ako bolo na tom parkovisku pri zastávke Brodná, čiže to by ma nejak netrápilo...
Loori