Reply on: fobust #90878:
hm neviem, opytam sa ho no taketo napatie sa podla mna taha do autodrahy /pamatate sa na tu komunisticku s prepinacom do 3 poloh na trafe?/
Zelene je tu asi rovnako "veľa" ako bolo na tom parkovisku pri zastávke Brodná, čiže to by ma nejak netrápilo...
Loori