niektore loga co nepostupili su fakt dobre hned to prve sa mi paci...
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=28268&idt=u&idg=2844&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=28268&idt=u&idg=2844&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
milannco
Samotná linka 180 nemá šancu na úspech v terajšej podobe. Poznám zopár ľudí, ktorí by ju aj chceli využiť ráno cestou do školy a práce, no je to nemožné, pretože začína až po rannej špičke. A dotyční šlapú denne na matadorku a na stanici prestupujú na 99... Bolo naivitou myslieť si, že to v sedle bude niekto využívať. 180tka so súčasnou trasou by bola možno ako-tak úspešná v časoch medzi 6 - 8°° a 15 - 18°°.