niektore loga co nepostupili su fakt dobre hned to prve sa mi paci...
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=28268&idt=u&idg=2844&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=28268&idt=u&idg=2844&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
Emo
1.) Tu už dávno mali byť nízkopodlažné vozidlá.
2.) Ale toto isté sa ti môže stať aj pri nastupovaní/vystupovaní, nielen pri prestupe (nehovorím, že je to v poriadku).
3.) Uznávam, toto môže byť problém.